v CZ verzi 658 345 inzerátů, měsíčně nás navštíví přes 100 000 lidí

Vložit inzerát zdarma

Sponzorované odkazy
Tiskárna s bílým tonerem na potisk textulu
Nabízím tiskárnu PixPrinter WHITE s bílým tonerem A4
Koupená nová 04/2019, použitá na cca 200ks tisku
Původní cena 49 900,00 Kč bez DPH
Osobní vyzvednutí v Kopřivnici
Stav barev,viz foto v příloze

Důvod prodeje: ukončení podnikání

Cena: 35 000 ,-Kč

Číslo inzerátu:  970223
Vloženo:  10. 09. 2019
Změněno:  10. 09. 2019
Druh:  nabídka
Kraj:  Moravskoslezský
Okres:  Nový Jičín
Přidat do výběru >>
Firma:  Petr Frňka
Město:  Kopřivnice
Kraj:  Moravskoslezský
Okres:  Nový Jičín
Telefon:  neuveden
Další inzeráty od inzerenta >>

Tiskárna s bílým tonerem na potisk textulu - Kontaktní formulář

Odesíláte své kontakty a požadavky inzerujícímu.
Text
Váš telefon  
Váš e-mail
Kontrolní součet 2+7
Nevyplňovat:
 


Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

Zásobníky Crocodile
Značka: Crocodile Zásobníky s inkoustem Crocodile - Pouze rozbalené - Bez vad Pro inkoustové tiskárny Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Kancelářská technika 39,-
Laserová tiskárna Samsung
Značka: Samsung Laserová tiskárna Samsung SL-M2825ND - Známky používání: ano - Funkční - lze zapnout, součástí není toner, nelze dále otestovat - Bez poškození, mírně zašpiněné - Toner, napájecí kabel, USB kabel nejsou součástí balení Technologie tisku: laserové Maximální formát tisku: A4 Barevný tisk: ne PictBridge: ne LPT: ne USB: ano Wi-Fi: ne Bluetooth: ne Infračervený port: ne FireWire: ne LAN: ano Rozlišení tisku: 4800 DPI Paměť: 128 MB Oboustranný tisk: ano Fotografický tisk: ne Čtečka karet: ne Oddělené náplně: ne Provoz na baterie: ne Dianástavec: ne 3D tiskárny: ne Hloubka: 334.5 mm Šířka: 368 mm Výška: 202 mm Hmotnost: 7.4 kg Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Kancelářská technika 1 999,-
Vázací stroj GBC SureBind
Značka: GBC Vázací stroj GBC SureBind elektronický - Nelze otestovat - Použité: ano Pracovní šířka: 356 mm Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Kancelářská technika 7 949,-
Detektor padělků Genie
Značka: Genie Detektor padělků Genie MD 188 - Funkční - Bez vad - Bez známek užívání - Včetně originálního obalu - Manuál součástí Každá moderní bankovka má integrované UV bezpečnostní prvky, které se zobrazují pouze pod UV světlem. Detektor pravosti Genie MD188 spolehlivě kontroluje tyto prvky Stolní detektor je ideální do kanceláře, do banky či k pokladně 1 x 4 W UV lampa Napájení AC 220 V - 240 V Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Kancelářská technika 90,-
Kalkulačka Lexibook
Značka: Lexibook Kalkulačka Lexibook CK110FR modrožlutá - Známky používání: ne - Funkční - Bez poškození Kategorie: školní Napájení: baterie Model: CK110FR Barva: modrá, žlutá Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Kancelářská technika 79,-
Kancelářský papír
Kancelářské papíry A4 bílé - Papír je zohýbaný - Počet: cca 400 ks Formát: A4 Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Kancelářská technika 129,-
Kalkulačka Casio
Značka: Casio Kalkulačka Casio FX-991DE X - Známky používání: ano - Funkční - Bez poškození - V německém jazyce - Součástí balení: pouzdro Kategorie: vědecké Napájení: baterie + solární Model: FX-991DE X Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Kancelářská technika 47,-
Závěsná deska Esselte
Značka: Esselte Závěsné desky Esselte oranžové - Nepoužité - Počet: 25 ks Typ: desky Formát: A4 Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Kancelářská technika 46,-
Stylový diář s tužkou
Stylový diář s tužkou - Známky používání: ne - Funkční - Bez poškození - Kompletní Modrý chlupatý diář s tužkou Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Kancelářská technika 145,-
Casio FX 991ES PLUS
Značka: Casio Kalkulačka Casio FX 991ES PLUS - Známky používání: ano - Nefunkční displej - Bez poškození Kategorie: vědecké, základní Napájení: kombinace solárního a bateriového (1 x LR44 knoflíková baterie) Displej: 10 místný dvouřádkový Funkce: 417 integrovaných matematických funkcí, výsledkem výpočtu např. zlomků je zlomek ne číselná hodnota, výpočet zlomků, variace a kombinace, výpočet integrálů a derivací, binární, oktální, hexadecimální výpočty, logické operace, výpočty s komplexními čísly, maticové výpočty, výpočty rovnic, statistické výpočty (standardní odchylka, regresní analýza) Rozměry: 12,2 x 80 x 164 mm Hmotnost: 104 g Pouzdro: pevné plastové Barva: stříbrná, modrá Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Kancelářská technika 47,-
HP Officejet 7612EF G1X85A
Značka: HP Inkoustová tiskárna HP Officejet 7612EF G1X85A - Nové zboží - Funkční - Známky používání: ne - Obsahuje náplně: Bez náplní Maximální formát tisku: A3 Technologie tisku: inkoustové Požadované vlastnosti: Oddělené náplně, Barevný tisk, Oboustranný tisk Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Kancelářská technika 1 249,-
Vázací hřbety Fellowes
Značka: Fellowes Vázací hřbety Fellowes, červené - Známky používání: ano - Výborný vizuální stav - Chybí 3 ks v balení Balení po 25 ks Průměr 8 mm Barva: červené Formát: A 4 Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Kancelářská technika 39,-
Etiketovací kleště
Značka: Herlitz Etiketovací kleště Herlitz - Známky používání: ano - lehce znečištěný - Netestováno - Bez poškození - Součást balení: návod Jednořádkové, 6 míst Pro rozměr štítku: 21 x 12 mm Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Kancelářská technika 324,-
Logitech R400
Značka: Logitech Logitech Wireless Presenter R400 - Známky používání: ne - Plně funkční Určení: dálkový ovladač pro prezentace Ergonomie: univerzální Bezdrátová technologie: Radio Frequency Rozhraní: USB Type-A Výška [mm]: 27,4 Šířka [mm]: 37,8 Hloubka [mm]: 115,5 Hmotnost [g]: 57 Napájení: 2x baterie AAA Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Kancelářská technika 297,-
Tiskárna s bílým tonerem na potisk
Nabízím tiskárnu PixPrinter WHITE s bílým tonerem A4 Koupená nová 04/2019, použitá na cca 200ks tisku Původní cena 49 900,00 Kč bez DPH Osobní vyzvednutí v Kopřivnici Stav barev,viz foto v příloze Důvod prodeje: ukončení podnikání
Kancelářská technika 35 000,-


<< Zpět
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Tisk vybraných inzerátů >>
Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Inzerce a ochrana osobních údajů
Inzerce zdarma, bazary: