v CZ verzi 658 345 inzerátů, měsíčně nás navštíví přes 100 000 lidí

Vložit inzerát zdarma

Sponzorované odkazy
PS/2 Klávesnice HP KB-0316
Značka: HP
Počet multimediálních kláves: Bez multimediálních kláves Přenos signálu: drátové  

Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku.

Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.

Cena: 43 ,-Kč

Číslo inzerátu:  825599
Vloženo:  17. 08. 2018
Změněno:  16. 01. 2020
Druh:  nabídka
Kraj:  Královéhradecký
Okres:  Hradec Králové
Přidat do výběru >>
Jméno a příjmení:  OdKarla.cz 04678915
Ulice:  Bratří Štefanů 1169/71a
Město:  Hradec Králové
Kraj:  Královéhradecký
Okres:  Hradec Králové
Telefon:  494 900 127
Www:  PS/2 Klávesnice HP KB-0316
Další inzeráty od inzerenta >>

PS/2 Klávesnice HP KB-0316 - Kontaktní formulář

Odesíláte své kontakty a požadavky inzerujícímu.
Text
Váš telefon  
Váš e-mail
Kontrolní součet 2+7
Nevyplňovat:
 


Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

Optická myš Microsoft
Značka: Microsoft Optická myš Microsoft Classic Intellimouse - Známky používání: ano - Funkční připojení: ano - Funkční tlačítka: ano - Detailní stav: bez poškození, lehce znečištěná Rozhraní: kabelové - USB Technologie snímání: optická Model: Classic Intellimouse Počet tlačítek myši: 3 Délka kabelu [cm]: 100 Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Klávesnice, myš 189,-
Bezdrátová myš Logitech
Značka: Logitech Bezdrátová myš Logitech G602 - Známky používání: ano - Funkční připojení: ano - Funkční tlačítka: ano - Detailní stav: silně znečištěná - Součástí balení: USB přijímač Rozhraní: bezdrátové - radio frequency Technologie snímání: laserová Model: Logitech G602 Počet tlačítek myši: 11 Barva: černá Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Klávesnice, myš 777,-
Bezdr. klávesnice Logitec
Značka: Logitech Bezdrátová klávesnice Logitech Keys-to-go - Známky používání: ne - Funkční klávesy: ano - Funkční připojení: ano - Detailní stav: originálně zabaleno, bez poškození - Součástí balení: micro USB kabel Rozhraní: bezdrátové - bluetooth Model: Keys-to-go Další vlastnosti klávesnice: bez numerické klávesnice Barva: černá určeno pouze pro iPhone, iPad, Apple TV Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Klávesnice, myš 561,-
PS/2 Klávesnice HP KB-0316
Značka: HP Počet multimediálních kláves: Bez multimediálních kláves Přenos signálu: drátové   Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Klávesnice, myš 43,-
Klávesnice Genius KB-06X - PS/2
Značka: Genius Rozhraní: kabelové - PS/2 Délka kabelu [cm]: 140 Další vlastnosti klávesnice: s numerickou klávesnicí Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Klávesnice, myš 43,-
Klávesnice Esperanza EK113
Značka: Esperanza Rozhraní: kabelové - USB Délka kabelu [cm]: 135 Další vlastnosti klávesnice: ohebná, s numerickou klávesnicí Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Klávesnice, myš 34,-
Optická myš NEC SBF96 se 180 cm kab
Značka: NEC Rozhraní: kabelové - PS/2 Technologie snímání: optická Počet tlačítek myši: 3 Délka kabelu [cm]: 180 Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Klávesnice, myš 48,-
Labtec Y-UE70
Značka: Labtec Numerická klávesnice Labtec Y-UE70 - Známky používání: ne - Funkční klávesy: ano - Funkční připojení k počítači: ano - Jazyk: žádný/nemluví/netýká se - Součástí balení bezdrátový přijímač: klávesnice/myš není bezdrátová - Detailní stav: bez poškození Rozhraní: kabelové - USB Možné použít i jako USB hub se 2 porty Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Klávesnice, myš 55,-
HP MOAFKOA
Značka: HP Optická myš HP MOAFKOA PS/2 - Známky používání: ano - Funkční připojení k počítači: netestováno - Funkční všechna tlačítka: netestováno - Součástí balení bezdrátový přijímač: ne - Detailní stav: bez poškození, lehce znečištěná, zažloutlá, odřená Rozhraní: kabelové - PS/2 Technologie snímání: optická Počet tlačítek myši: 3 Délka kabelu [cm]: 180 Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Klávesnice, myš 35,-
Logitech K750
Značka: Logitech Bezdrátová klávesnice Logitech K750 - Známky používání: ne - Funkční klávesy: ano - Funkční připojení: ano - Jazyk: německý - Součástí balení bezdrátový přijímač: ano - Detailní stav: včetně původního obalu, bez poškození, sada obsahuje klávesnici s přijímačem a prodloužení připojení na USB Rozhraní: bezdrátové - radio frequency Další vlastnosti klávesnice: s numerickou klávesnicí Napájení: solární a Li-Ion baterie Rozměry: 432 x 157 x 5 mm Hmotnost: 774 g Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Klávesnice, myš 489,-
Genius K639
Značka: Genius Klávesnice Genius K639 PS/2 černá - Známky používání: ano - Funkční klávesy: netestováno - Funkční připojení k počítači: netestováno - Jazyk: anglický - Součástí balení bezdrátový přijímač: klávesnice/myš není bezdrátová - Detailní stav: pouze rozbalené, odřená Rozhraní: kabelové - PS/2 Model: K639 Další vlastnosti klávesnice: s numerickou klávesnicí Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Klávesnice, myš 55,-
Labtec Y-BM62
Značka: Labtec Klávesnice Labtec Y-BM62 - Známky používání: ano - Funkční klávesy: ano - Funkční připojení k počítači: ano - Jazyk: český - Součástí balení bezdrátový přijímač: klávesnice/myš není bezdrátová - Detailní stav: lehce znečištěná a odřená Rozhraní: kabelové - USB Délka kabelu [cm]: 120 Další vlastnosti klávesnice: 9 multimediálních kláves Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Klávesnice, myš 70,-
Bezdrátová klávesnice
Bezdrátová klávesnice KeySonic - Známky používání: ano - Funkční klávesy: ano - Funkční připojení k počítači: ano - Jazyk: anglický - Součástí balení bezdrátový přijímač: ano - Detailní stav: lehce znečištěná Rozhraní: bezdrátové - radio frequency Další vlastnosti klávesnice: touchpad Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Klávesnice, myš 650,-
Klávesnice Windows KB-6101
Klávesnice Windows KB-6101 - Známky používání: ano - Funkční klávesy: netestováno - Funkční připojení k počítači: netestováno - není k dispozici vhodné PC - Jazyk: český - Součástí balení bezdrátový přijímač: klávesnice/myš není bezdrátová - Detailní stav: silně znečištěná Rozhraní: kabelové - PS/2 Délka kabelu: 130 cm Další vlastnosti klávesnice: s numerickou klávesnicí Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Klávesnice, myš 55,-
Logitech Corded Mouse M500
Značka: Logitech Kabelová myš Logitech Corded Mouse M500 - Známky používání: ano - Funkční připojení k počítači: ano - Funkční všechna tlačítka: ano - Součástí balení bezdrátový přijímač: klávesnice/myš není bezdrátová - Detailní stav: lehce znečištěná, odřená Rozhraní: kabelové - USB Technologie snímání: laserová Počet tlačítek myši: 6 Délka kabelu [cm]: 175 Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Klávesnice, myš 158,-


<< Zpět
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Tisk vybraných inzerátů >>
Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Inzerce a ochrana osobních údajů
Inzerce zdarma, bazary: